:: Program , Oyun , Hızlı ::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
:: Program , Oyun , Hızlı ::

by AltAy

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

wwe tüm oyunlar hakkında bilgi ve ipucu

YazarMesaj
savasciasi
Çaylak
Çaylak
savasciasi

wwe tüm oyunlar hakkında bilgi ve ipucu Empty
MesajKonu: wwe tüm oyunlar hakkında bilgi ve ipucu   wwe tüm oyunlar hakkında bilgi ve ipucu Icon_minitimeCuma Tem. 02, 2010 8:41 pm

arkadaşlar öncelikle geriden geliyorum wwe 2001 wrestlemania:oyun tamamen nostaji superstarları olarak adlandırılan kişilerden ibaret nostaji superstarlar şuan emekli superstarlar listesinde oyun çok güzel... wwe 2002(raw 1) burda şimdiki güreşçilerde var 2.favori wwe oyunum...
wwe 2007(raw2) bu oyun çok müthis kesiklikle denenmelidir...
wwe 2008(wwe raw total edition) bu oyunda favori jeff ve rey denenmeli...
wwe 2009 (wwe raw ultimate impatc) bu oyun bilinen en son resmi wwe oyunu denemeye deymez...
wwe 2010(wwe raw ultimate impatc v.2) işte favori oyunum oyunun yapımı rus hackerlere ait jeff in suratını oyunun yapım sitesine ben yolladım yani ben editledim kendi oyunum oldugundan favori oyunum resmi kaydı bulunmamakta hiç bir sitede linki kalmadı ama benim pcmde var...

sorularınız ve görüşleriniz için:anil_pusatali@hotmail.com veya facebooktan Anıl Maraton ۱۹۱۵ Antix saygılarla...

wwe tüm oyunlar hakkında bilgi ve ipucu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» SmackDown vs RAW (İpucu)
» Smackdown vs Raw 2011 İpucu